© les matériaux des organisateurs des 26èmes Rencontres internationales de Compagnies de Danse à Lublin

Spektakl „Inni” Anton Lachky Company prezentowany w Lublinie07/11/2022

Spektakl „Inni” zespołu Anton Lachky Company na 26. Międzynarodowych Spotkaniach Teatrów Tańca w Lublinie

 

Podczas 26. Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca w Lublinie widzowie będą mogli obejrzeć spektakl „Inni” w wykonaniu Anton Lachky Company (Walonia-Bruksela). Przedstawienie to łączy różne formy sztuki. Widz odnajdzie więc w nim „fałszywy mit, balet, poemat romantyczny, pamiętnik pisany poza czasem i apel o odwagę”. Spektakl kierowany jest do dzieci od 6 roku życia oraz do widzów dorosłych.

26. Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca w Lublinie potrwają od 9 do 13 listopada 2022 r. Więcej informacji: MSTT – Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca

 

Opis: „Inni” (Les Autres) to historia czterech osób żyjących w osobliwie odizolowanym świecie. To piekło na ziemi wykonane z plastiku, całkowicie pozbawione innych żywych istot, otoczone nieprzenikalnymi, półprzejrzystymi ekranami. Czy jego mieszkańcy zdołają uwolnić się od tej ponurej i monotonnej egzystencji? Czy zechcą? Aby zapanować nad swoim losem, aby zwalczyć nudę, tańczą. Dzień po dniu – tańczą. Z precyzją, z ferworem, z pasją. Przypadkowe spotkanie, odmowa wstrzymania poszukiwań – być może nasza czwórka przyjaciół ostatecznie popełni najważniejszy, najbardziej buntowniczy z czynów: być może pozwolą sobie na zdumienie i na zachwyt życiem.

 

Informacje szczegółowe:

„Inni” (Les Autres/ The Others) w wykonaniu Anton Lachky Company

Data: 12 listopada o godz. 17.00

Miejsce: Akademickie Centrum Kultury UMCS Chatka Żaka, ul. Idziego Radziszewskiego 16, Lublin

Czas: 50 min.

Bilety: 30 PLN/ 20 PLN

Więcej informacji: MSTT – Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca

Więcej informacji o Anton Lachky Company : http://www.antonlachkycompany.com/